HPE: Simplivity

Autoryzowany partner hewlett packard

HPE Simplivity w ofercie IT Serwis

HPE Simplivity

Strategiczne partnerstwo IT Serwis i HPE trwa od 2006 roku. Wspólnie zrealizowaliśmy setki małych, średnich i dużych projektów informatycznych. Jako jeden z niewielu partnerów HPE w Polsce, IT Serwis posiada certyfikacje usług serwisowych HPE, zarówno dla instalacji jak i napraw sprzętu. Doświadczona kadra i wysoki poziom kompetencji gwarantuje naszym klientom sukces nawet najbardziej zaawansowanych projektów informatycznych.

HPE SimpliVity 380

HPE SimpliVity 380 to zaawansowany system hiperkonwergentny, którego zalety docenią przede wszystkim kierownicy działów informatycznych pragnący uzyskać elastyczność infrastruktury i niskie koszty typowe dla chmury, jednocześnie pragnący zapewnić mechanizmy kontroli i nadzoru dostępne w lokalnych środowiskach. Rozwiązanie stosowane jest obecnie w najbardziej wydajnych i niezawodnych centrach przetwarzania danych. 
Zajmuje również czołowe pozycje w zestawieniach sprzedaży i rankingach zadowolenia klientów. Znacznie upraszcza środowisko informatyczne dzięki połączeniu wszystkich usług infrastruktury i zaawansowanych usług związanych z danymi na najpopularniejszej na rynku platformie serwerowej.

Kompaktowe i skalowalne rozwiązanie HPE SimpliVity 380, dostępne na serwerach HPE ProLiant DL380 Gen10, o wysokości 2U udostępnia usługi serwerowe, pamięć masową i sieć pamięci masowej. Zawiera także pełny zestaw zaawansowanych funkcji umożliwiających uzyskanie istotnego wzrostu efektywności, wydajności i poziomu ochrony obciążeń zwirtualizowanych oraz usprawnienia zarządzania tymi obciążeniami. Koszty rozwiązania i jego złożoność są znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnej infrastruktury.

HPE Simplivity

Mniejszy całkowity koszt posiadania (TCO)

HPE SimpliVity 380 uwzględnia od 8 do 12 podstawowych funkcji przetwarzania danych, takich jak hiperwizor, mechanizmy obliczeniowe, pamięć masowa, przełączanie w sieci pamięci masowej, tworzenie kopii zapasowych, replikacja, Cloud Gateway, optymalizacja sieci WAN oraz deduplikacja i kompresja w czasie rzeczywistym. HPE SimpliVity cechuje się wydajnością, niezawodnością, dostępnością, bezpieczeństwem i efektywnością oraz oferuje mechanizmy tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii spełniające wymagania klientów Enterprise — w ramach w pełni zintegrowanego, łatwego do wdrożenia systemu.

HPE SimpliVity 380 to rozwiązanie, w którym wszystkie wspomniane funkcje dostępne są w ramach pojedynczego modułu opartego na architekturze x86, skalowalnego poprzez dodawanie kolejnych węzłów. Całkowity koszt posiadania można zmniejszyć nawet trzykrotnie.

HPE Simplivity

Ekonomiczne zalety chmury i funkcje klasy Enterprise

Do zalet środowisk funkcjonujących w chmurze należą sprawność działania, elastyczność i opłacalność — cechy pożądane przez przedsiębiorstwa. Szefowie działów informatyki oczekują także wydajności, niezawodności i stabilności typowych dla lokalnej infrastruktury.

HPE SimpliVity 380 to rozwiązanie, które spełni te wymagania. Z niezależnych badań wynika, że działanie maszyn wirtualnych na infrastrukturze konwergentnej HPE SimpliVity w siedzibie przedsiębiorstwa wiąże się ze zmniejszeniem nakładów finansowych od 22% do 49% w porównaniu z podobnym środowiskiem Amazon Web Services, jeśli weźmie się pod uwagę łączne koszty ponoszone w okresie trzech lat.

HPE Simplivity

Uproszczenie infrastruktury informatycznej

Problemy związane ze złożonością infrastruktury wynikają ze stosowania przestarzałych modeli architektury, które nie odpowiadają potrzebom nowoczesnych aplikacji, zwirtualizowanych i zintegrowanych z chmurą. OmniStack Virtual Controller to podstawowy komponent infrastruktury konwergentnej HPE SimpliVity i karty OmniStack Accelerator.

Technologia HPE SimpliVity w połączeniu z platformą wirtualizacji danych OmniStack oferuje trzy innowacyjne funkcje:

  1. Gwarantowana efektywność przetwarzania danych. Jedynie infrastruktura hiperkonwergentna HPE SimpliVity umożliwia deduplikację, kompresję i optymalizację wszystkich danych, zwiększając wydajność i gwarantując ograniczenie pojemności używanej pamięci masowej i kopii zapasowych o 90%.4
  2. Wbudowane mechanizmy odporności na awarie i ochrony danych. Jedynie HPE SimpliVity jest odporną na awarie platformą infrastruktury konwergentnej, zawierającą zintegrowane funkcje tworzenia kopii zapasowych i replikacji, dzięki czemu można uniknąć konieczności stosowania starszych rozwiązań.
  3. Globalne funkcje zarządzania maszynami wirtualnymi i mobilność. Jedynie HPE SimpliVity oferuje oparte na regułach funkcje zarządzania maszynami wirtualnymi, upraszczające bieżącą eksploatację środowiska

    oraz zapewniające mobilność danych, a w konsekwencji zwiększenie produktywności.

HPE Simplivity

Chcesz wiedzieć więcej na temat HPE Simplivity ?

Obejrzyj nagranie z naszego webinarium, w którym znajdziesz również demonstracje interfejsu zarządzającego HPE Simplivity.

Dlaczego warto wybrać HPE Simplivity ?

Innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje niezawodność i dynamikę niezbędną dla nowoczesnego biznesu. 

HPE Simplivity JEST CZĘSCIĄ BUSINESS CONTINUITY SUITE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i  know-how zebraliśmy oferowane przez nas rozwiązania, które pozwolą na dalsze funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa mimo dynamiki zmian i niepewności dzisiejszych czasów.
Widzimy jak wielu naszych klientów zamierza dobrze się przygotować do pracy w nieprzewidywalnych warunkach, jak pandemia covid-19.
Zminimalizuj ryzyko przestojów, zadbaj o wysoką dostępność Twoich kluczowych zasobów.

Dlaczego warto kupić serwery HPE Simplivity w IT Serwis

save-money

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku na zakup serwerów HPE dzięki wieloletniej współpracy z producentemOficjalny partner hpe

Oferujemy serwery pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucji HPE, dzięki czemu nasi klienci nie maja problemów z serwisem

knowledge

najwyższe kompetencje

Nasi eksperci pomogą dobrać serwer to potrzeb Twojej firmy, a następnie zainstalują i skonfigurują wybrane rozwiązanie

Referencje naszych klientów

„Realizacja była terminowa i wykonana z należytą starannością. Rekomendujemy firmę IT Serwis sp. z o.o. jako kompetentnego i godnego zaufania partnera „
Wika Sp. zo.o.
Włocławek
„Umowa była realizowana terminowo i z należytą starannoscią”
Tauron Obsługa Klienta
Katowice
„…dostawa została zrealizowana z należytą starannością”
Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin
„…zamówienie zostało zrealizowane terminowo i z należytą starannosćią. W związku z powyższym polecamy firmę IT Serwis jako rzetelnego partnera”
Cargotec Poland Sp. z o.o.
Stargard

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. +48 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. +48 56 681 23 30