HPE: Serwery

Autoryzowany partner hewlett packard

Serwery HPE w ofercie IT Serwis

Strategiczne partnerstwo IT Serwis i HPE trwa od 2006 roku. Wspólnie zrealizowaliśmy setki małych, średnich i dużych projektów informatycznych. Jako jeden z niewielu partnerów HPE w Polsce, IT Serwis posiada certyfikacje usług serwisowych HPE, zarówno dla instalacji jak i napraw sprzętu. Doświadczona kadra i wysoki poziom kompetencji gwarantuje naszym klientom sukces nawet najbardziej zaawansowanych projektów informatycznych.

HPE MicroServer DL Gen10

Najmniejsze z rodziny serwerów HPE. Doskonały wybór dla małych biur, zdalnych oddziałów firm, czy biur domowych. Niewielkie wymiary, chicha praca i niskie zużycie energii, sprawiają że urządzenie może pracować nawet w biurze. Jednocześnie serwer wyposażony w AMD APU (accelerated processing unit), czyli układ łączący procesor z układem graficznym gwarantuję optymalną wydajność i obsługę nawet dwóch ekranów 4k.

Przykłady zastosowań: serwer dla lekkich aplikacji, serwer kopii zapasowych, serwer monitoringu

HPE ProLiant DL360 Gen10

Najbardziej popularny serwer HPE. Doskonale się sprawdza przy wirtualizacji, konteneryzacji, jako serwer aplikacyjny i bazodanowy. Jego uniwersalność wynika z dużej możliwości konfiguracji. Serwer obsługuje 2 procesory i nawet do 3TB pamięci RAM.

Rozmiary serwera to 1U, zatem można go stosować tam, gdzie jest konieczność dużego zagęszczenia mocy obliczeniowej. Jednocześnie serwery są wyposażone w oprogramowanie umożliwiające zdalną konfigurację i monitorowanie.

dl360_gen10_6_x_4_copy

HPE ProLiant DL380 Gen10

Serwer do wielu zastosowań od HPE. Podobnie jak DL360 doskonale się sprawdza przy wirtualizacji, konteneryzacji, jako serwer aplikacyjny i bazodanowy. Jego uniwersalność wynika z dużej możliwości konfiguracji. Serwer obsługuje 2 procesory i nawet do 3TB pamięci RAM. Ponadto HPE Proliant DL380 Gen10 oferuje możliwość montażu do 24 dysków SD lub HDD z przodu serwera i dodatkowych 6 dysków z tyłu obudowy serwera.
Rozmiary serwera to 3U, podobnie jak HPE DL360 serwery są wyposażone w oprogramowanie umożliwiające zdalną konfigurację i monitorowanie. Serwery HPE DL380 oparte są o technologię firmy Intel.

hpe_dl380_gen10_6_x_4_copy

HPE ProLiant DL385 Gen10

Serwer do wielu zastosowań od HPE. Podobnie jak DL360 doskonale się sprawdza przy wirtualizacji, konteneryzacji, jako serwer aplikacyjny i bazodanowy. Jego uniwersalność wynika z dużej możliwości konfiguracji. Serwer obsługuje 2 procesory i nawet do 3TB pamięci RAM. Ponadto HPE Proliant DL380 Gen10 oferuje możliwość montażu do 24 dysków SD lub HDD z przodu serwera.

Rozmiary serwera to 3U, podobnie jak HPE DL360 serwery są wyposażone w oprogramowanie umożliwiające zdalną konfigurację i monitorowanie. HPE DL385 oparte są o technologię firmy AMD

hpe_proliant_dl385_gen10_front_and_rear

HPE ProLiant DL560 Gen10

Wydajne serwery czteroprocesorowe oparte o najnowszą technologię firmy Intel Xeon Scalable i zaprojektowane w celu dostarczenia maksymalnej wydajności oraz bezpieczeństwa.
Oprócz charakterystycznych cech serwerów HPE DL360 i DL380, czyli między innymi oprogramowaniu do zdalnej konfiguracji i monitorowania pracy serwera, oferują bezkompromisową wydajność.
Rozmiary serwera to 4U. W odróżnieniu od serwerów HPE z linii 3xx, oferują możliwość montażu do czterech zasilaczy.

HPE-ProLiant-DL580-Gen10_9mvu-0f

HPE ProLiant DL580 Gen10

Wydajne serwery czteroprocesorowe oparte o najnowszą technologię firmy Intel Xeon Scalable i zaprojektowane w celu dostarczenia maksymalnej wydajności oraz bezpieczeństwa.
Oprócz charakterystycznych cech serwerów HPE DL360 i DL380, czyli między innymi oprogramowaniu do zdalnej konfiguracji i monitorowania pracy serwera, oferują bezkompromisową wydajność.
Rozmiary serwera to 4U. W odróżnieniu od serwerów HPE z linii 3xx, oferują możliwość montażu do czterech zasilaczy.

HPE-ProLiant-DL580-Gen10_9mvu-0f

HPE ProLiant ML110 Gen10

Serwer o rozmiarach pełnowymiarowego komputera stacjonarnego przeznaczony dla mniejszych przedsiębiorstw. Dzięki elastyczności rozbudowy i wsparciu dla najnowszych technologii bezpieczeństwa dostępnych na rynku, serwer bez problemowo zaspokoją potrzeby małych firmy, czy też oddziałów. Serwer wyposażony jest w gniazdo na jeden procesor, sześć slotów na pamięci RAM, pięć slotów PCIe oraz miejsce na 8 dysków LFF lub 16 dysków SFF. W momencie rozwoju organizacji, serwer ten może zostać dostosowany do standardu szaf rack.

hpe_proliant_ml110_gen105

HPE ProLiant ML350 Gen10

Serwer będący odpowiednikiem rozwiązania DL380 zawarty w obudowie typu tower. Niezwodny, wydajny, oferujący możliwość rozbudowy, idealnie nadający się do wdrożenia w korporacyjnych infrastrukturach IT lub w dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstwach. HPE ProLiant ML350 wspiera najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne w tym m.in.: procesory Intel Xeon Scalable, pamięci DDR4, pamięci masowe NVMe oraz układy graficzne Nvidia. Umożliwia ponadto rozbudowę do 12 dysków LFF lub 24 SFF odpowiadając tym samym na potrzebę dostarczenia dużej i pojemnej pamięci masowej podłączonej bezpośrednio.
Serwer posiada możliwość montażu poziomo w szafie RACK dzięki specjalnym szynom.

Dlaczego serwery HPE z technologią Intel ?

Nowe serwery HPE Proliant Gen10 wykorzystują technologię firmy Intel. Zobacz jak wiele oferują nowe serwery, sprawdź ile zyska Twoja firma dzięki wsparciu najnowszych rozwiązań.

Dlaczego warto kupić serwery HPE w IT Serwis

save-money

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku na zakup serwerów HPE dzięki wieloletniej współpracy z producentem

Oficjalny partner hpe

Oferujemy serwery pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucji HPE, dzięki czemu nasi klienci nie maja problemów z serwisem

knowledge

najwyższe kompetencje

Nasi eksperci pomogą dobrać serwer to potrzeb Twojej firmy, a następnie zainstalują i skonfigurują wybrane rozwiązanie

Referencje naszych klientów

„Realizacja była terminowa i wykonana z należytą starannością. Rekomendujemy firmę IT Serwis sp. z o.o. jako kompetentnego i godnego zaufania partnera „
Wika Sp. zo.o.
Włocławek
„Umowa była realizowana terminowo i z należytą starannoscią”
Tauron Obsługa Klienta
Katowice
„…dostawa została zrealizowana z należytą starannością”
Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin
„…zamówienie zostało zrealizowane terminowo i z należytą starannosćią. W związku z powyższym polecamy firmę IT Serwis jako rzetelnego partnera”
Cargotec Poland Sp. z o.o.
Stargard

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. 56 681 23 30