HPE GreenLake

Autoryzowany partner hewlett packard
HPE GreenLake

HPE GreenLake

HPE GreenLake zmieni Twoje zasoby w skalowalną i elastyczną infrastrukturę IT, dostępną na każde żądanie. Hybrydowe IT łączy w sobie bezpieczeństwo, jakie gwarantuje infrastruktura lokalna oraz elastyczność, jak w przypadku chmury publicznej.
Firmy ze wszystkich branż – od produkcji po sprzedaż detaliczną i opiekę zdrowotną – wykorzystują HPE GreenLake, aby uzyskać elastyczność, zwiększyć kontrolę i obniżyć koszty. Oto, jak przyspieszyć cyfrową transformację.

Płać tylko za to, co wykorzystasz

Rozwiązanie GreenLake przeniesie Cię na szerokie wody oszczędności. Wysokość miesięcznej faktury będzie zależna yłącznie od wielkości zasobów, które faktycznie wykorzystasz. Kwota końcowa zmniejszy się proporcjonalnie, w przypadku mniejszego obciążenia IT.

 

Skaluj rozwiązania wedle potrzeb

Zdolność skalowania biznesu w zależności od aktualnych potrzeb to dziś nieodzowny standard dla każdej firmy. HPE GreenLake zapewni Twojej organizacji zwinność, możliwość rozliczania za faktyczne zużycie zasobów i szybką skalowalność – dzięki dostarczaniu usług w chmurze hybrydowej. Otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo w dynamicznych czasach.

Bądź spokojny o swoje IT

Rozwiązanie HPE GreenLake jest naprawdę elastyczne. Może działać na serwerach w Twoim własnym centrum danych. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane i kluczowe aplikacje są bezpieczne, a ich przetwarzanie odbywa się zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz przy zachowaniu najwyższej wydajności.

Wdrażając u siebie HPE GreenLake zyskujesz

HPE GreenLake partner

ILE MOŻE ZYSKAĆ TWOJA FIRMA DZIĘKI HPE GREENLAKE ?

Sprawdź raport Forrester i sprawdź jakie korzyści osiągają klienci, którzy wybrali HPE Greenlake w raporcie Forrester.
Jeśli chcesz sprawdzić ile może zyskać Twoja firma, koniecznie skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz wdrażając HPE Greenlake z IT Serwis?

NIŻSZE KOSZTY

Pomożemy Ci dodatkowo obniżyć koszty rozwiązania HPE GreenLake. Możemy to zrobić dzieląc infrastrukturę pomiędzy naszych Klientów. Działanie i szybkość usługi pozostają bez zmian, różnicę odczujesz tylko w kosztach.

 

BEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ

Od początku wszystko jest pod woją kontrolą. To Ty decydujesz o lokalizacji serwerów i doborze usług świadczonych dodatkowo przez IT Serwis np. monitoring działania i rozwoju aplikacji czy backup i replikacja danych, wszystko zgodnie z umową SLA.

 

DISASTER RECOVERY CENTER

Do dyspozycji Klientów IT Serwis oddajemy także dodatkową przestrzeń, z przeznaczeniem na centrum zapasowe, które w razie awarii zabezpieczy cenne dane.

 

 

Centrum Zapasowe IT Serwis, to:

  • ośrodek gotowy do wsparcia Twoich operacji w każdej chwili
  • niższy koszt utrzymania niż tradycyjnego ośrodka zapasowego.
  • stała opieka zespołu administratorów IT Serwis
  • najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa (TIER 3, ISO 27001:2015)
  • możliwość uruchomienia dodatkowych usług IT Serwis

 

HPE Greenlake

HPE Greenlake to idealna forma konsumowania i realizowania zasobów IT dla klientów, którzy oczekują elastyczności i funkcjonalności chmury publicznej dla całego swojego środowiska, zarówno „on prem” i „on cloud”.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą lub wypełnij formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. +48 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. +48 56 681 23 30