HPE: Primera

Autoryzowany partner hewlett packard

HPE Primera w ofercie IT Serwis

Autoryzowany partner HPE

Strategiczne partnerstwo IT Serwis i HPE trwa od 2006 roku. Wspólnie zrealizowaliśmy setki małych, średnich i dużych projektów informatycznych. Jako jeden z niewielu partnerów HPE w Polsce, IT Serwis posiada certyfikacje usług serwisowych HPE, zarówno dla instalacji jak i napraw sprzętu. Doświadczona kadra i wysoki poziom kompetencji gwarantuje naszym klientom sukces nawet najbardziej zaawansowanych projektów informatycznych.

Nowa definicja systemów o znaczeniu krytycznym

Wyjątkowa niezawodność i wydajność połączone z elastycznością chmury w najinteligentniejszej macierzy dyskowej na potrzeby aplikacji o znaczeniu krytycznym

W każdej firmie, niezależnie od swojej wielkości czy branży, pracują aplikacje o znaczeniu krytycznym. Platforma pamięci masowej obsługująca te aplikacje ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i wprowadzania innowacji, a co za tym idzie – zwiększenia przewagi nad konkurencją.

Działowi informatycznemu trudno jest jednak nadążyć za wymaganiami zarówno nowych, jak i dotychczasowych aplikacji o znaczeniu krytycznym, ponieważ jest pochłonięty udostępnianiem zasobów, rozwiązywaniem problemów oraz obsługą infrastruktury.

Rezygnacja z niezawodności na rzecz elastyczności nie wchodzi w grę – potrzebna jest pamięć masowa klasy korporacyjnej, która pozwoli działowi informatycznemu szybciej wprowadzać innowacje. Pamięć masowa, która działa autonomicznie, przewiduje potencjalne problemy i im zapobiega oraz zapewnia bardzo niskie opóźnienia dla każdej aplikacji.

Najbardziej zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji dla infrastruktury

W ciągu ostatnich dziesięciu lat platforma HPE InfoSight przeanalizowała ponad  1250 bilionów punktów danych  i zmieniła sposób zarządzania pamięcią masową i jej obsługi. Za pomocą funkcji uczenia maszynowego przewiduje 86% problemów, od pamięci masowej do aplikacji  i zapobiega im oraz automatycznie obsługuje 85% zgłoszeń na pomoc techniczną.

Platforma HPE InfoSight została wbudowana w macierz dyskową HPE Primera, aby pomóc zoptymalizować wydajność i zautomatyzować planowanie aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu powstało kompleksowe rozwiązanie sztucznej inteligencji dla autonomicznej pamięci masowej.

Autoryzowany partner HPE

Modularny system operacyjny

Autoryzowany partner HPE

Wyjątkowy system operacyjny, który pomaga wyeliminować ryzyko i upraszcza zarządzanie

System operacyjny macierzy dyskowej HPE Primera w wyjątkowy sposób dostarcza aplikacjom o znaczeniu krytycznym zaawansowane usługi dotyczące danych z radykalną prostotą i zwiększoną niezawodnością. W przeciwieństwie do monolitycznych systemów operacyjnych, które powodują ryzyko podczas aktualizacji i wymagają ponownego uruchamiania kontrolerów, macierz dyskowa HPE Primera jest wyposażona w modularny system operacyjny ukierunkowany na usługi, w którym każda usługa może zostać wdrożona, zaktualizowana i zrestartowana niezależnie od innych. Pomaga to wyeliminować ryzyko i ponowne uruchamianie kontrolerów w przypadku większości aktualizacji.

System operacyjny HPE Primera zapewnia łatwą obsługę tak jak w urządzeniach dla klientów indywidualnych, szybszy dostęp do nowych innowacji oraz ponadczasową inwestycję, która rozwija się razem z przedsiębiorstwem bez żadnych zakłóceń.

Autoryzowany partner HPE

W pełni aktywna architektura

Każdy wolumen danych inteligentnie ma dostęp do każdego dysku SSD, kontrolera i portu

Autoryzowany partner HPE

Ponadczasowa pamięć masowa

Autoryzowany partner HPE

Wyjątkowo długi okres eksploatacji zapewniający niekończące się korzyści

Autoryzowany partner HPE

Radykalne uproszczenie

Dzięki swojej prostocie macierz dyskową HPE Primera szybko się konfiguruje, dostraja się ona automatycznie oraz modernizuje się w sposób przejrzysty i bezproblemowy.

 • Od szafy do aplikacji w 20 minut
 • Automatyczna konfiguracja z usprawnionymi przepływami informacji
 • Wbudowane zarządzanie eliminujące konieczność używania odrębnych narzędzi
 • Brak konieczności strojenia dzięki zawsze aktywnej redukcji ilości danych oraz pamięci RAID 6
 • Bardzo proste aktualizacje niezauważalne dla aplikacji
 • Możliwość zarządzania poprzez interfejs API realizujący koncepcję „infrastruktura jako kod”

Skrócenie czasu przeznaczanego na wdrażanie i rozbudowę pamięci masowej oraz zarządzanie nawet 

93%


Autoryzowany partner HPE

Korzystanie w modelu „jako usługa”

Możliwość korzystania z zasobów informatycznych w swoim środowisku, na swoich własnych warunkach dzięki HPE GreenLake

HPE GreenLake umożliwia elastyczne skalowanie i ponoszenie kosztów tylko za to, co jest rzeczywiście wykorzystywane. Dzięki HPE GreenLake macierz dyskowa HPE Primera rozwija się razem z przedsiębiorstwem i natychmiast zaspokaja potrzeby informatyczne dzięki elastycznemu używaniu i skali rozwiązania dostarczanego w formie usługi.

autoryzowany partner HPE

System komponowalny

Realizacja „infrastruktury jako kod” w celu automatyzacji pracy działu DevOps

HPE Synergy – infrastruktura komponowalna klasy blade, w połączeniu z macierzą dyskową HPE Primera jest w stanie obsłużyć każdą aplikację w środowisku chmury hybrydowej, umożliwiając dowolne konfigurowanie fizycznych i wirtualnych zasobów obliczeniowych i sieciowych oraz zasobów pamięci masowej. W połączeniu z HPE OneView rozwiązania HPE Synergy i HPE Primera automatyzują codzienne operacje, pozwalając wdrażać zasoby z szybkością i skalą typową dla chmury oraz szybciej tworzyć aplikacje.

 

HPE Synergy – infrastruktura komponowalna klasy blade, w połączeniu z macierzą dyskową HPE Primera jest w stanie obsłużyć każdą aplikację w środowisku chmury hybrydowej, umożliwiając dowolne konfigurowanie fizycznych i wirtualnych zasobów obliczeniowych i sieciowych oraz zasobów pamięci masowej. W połączeniu z HPE OneView rozwiązania HPE Synergy i HPE Primera automatyzują codzienne operacje, pozwalając wdrażać zasoby z szybkością i skalą typową dla chmury oraz szybciej tworzyć aplikacje9.


Gwarancja 100-procentowej dostępności

Zero przestojów dzięki niezawodności z uwzględnieniem stanu aplikacji, gwarantowanej we wszystkich modelach HPE Primera

Macierz dyskowa HPE Primera wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe (AI/ML), aby analizować wzorce używania aplikacji oraz przewidywać zakłócenia i zapobiegać im w całym stosie infrastruktury. Inteligentne, zaawansowane oprogramowanie chroni przed niewidocznymi uszkodzeniami danych dzięki kompleksowej integralności danych i ułatwia zachowanie ciągłości biznesu poprzez automatyczne przełączanie awaryjne pomiędzy ośrodkami, a ponadto zapewnia nowoczesną ochronę danych obejmującą również chmurę w przypadku najważniejszych aplikacji. Eliminacja przerw, uszkodzeń danych i opóźnień zapewnia wysoką dostępność z uwzględnieniem stanu aplikacji, wspieraną przez gwarancję 100-procentowej dostępności.

Gwarancja 100-procentowej dostępności stanowi standard dla klientów korzystających z macierzy dyskowej HPE Primera ze wsparciem technicznym HPE Proactive Care lub wyższym. Jest to bezpłatna gwarancja w przypadku kwalifikujących się przestojów.

Autoryzowany Partner HPE

Wyjątkowa skalowalność

Architektura wielu kontrolerów z prostymi aktualizacjami

Modernizacja pamięci masowej klasy wyższej jeszcze nigdy nie była taka prosta

 • Wydajne skalowanie
  Skalowalność do wielu kontrolerów w celu zapewnienia dużej wydajności i pojemności

 • Proste aktualizacje
  Brak zmarnowanych inwestycji i skomplikowanych modernizacji

 • Inteligentne modernizacje
  Dobrane do każdej macierzy i zaprojektowane pod kątem automatycznej aktualizacji

 • Brak przestojów
  Modernizacje są niezauważalne dla aplikacji

Autoryzowany partner HPE

Mobilność chmury hybrydowej

Ochrona danych z uwzględnieniem stanu aplikacji obejmująca również chmurę

Macierz dyskowa HPE Primera zapewnia szybkość pamięci flash, ochronę danych zintegrowaną z aplikacjami, zarządzanie kopiami danych oraz mobilność danych stworzoną z myślą o chmurze, co zmniejsza koszty i złożoność. Pozwala łatwo, bezpiecznie i ekonomicznie przenosić dane pomiędzy warstwą podstawową a pomocniczą oraz między chmurą prywatną i publiczną. Dzięki temu istnieje możliwość łatwej archiwizacji danych i odtwarzania po awarii w chmurze, a jednocześnie możliwość korzystania ze swojej lokalnej infrastruktury na potrzeby szybkiego, niezawodnego odtwarzania operacyjnego oraz w celach testowych i tworzenia nowych środowisk.

autoryzowany partner HPE

Modele HPE Primera

Primera 630Primera 650Primera 670
2 kontrolery2 lub 4 kontrolery2 lub 4 kontrolery
2 or 4U4U4U
  2 x CPU core & memory Primera 650
Min. 24 dyskówMin. 48 dyskówMin. 48 dysków
Max 240 dyskówMax 576 dyskówMax 960 dysków
Autoryzowany partner HPE

HPE Primera – Webinar

Dowiedz się więcej o macierzach dyskowych HPE Premiera dzięki przygotowanemu przez IT Serwis i HPE Polska webinarze.

HPE Primera

Najbardziej inteligentne macierze dyskowe na rynku. Rozwiązanie, które sprosta wyzwaniom każdego biznesu. Gotowe do pracy dla Twojej firmy w ciągu 20 minut od montażu w szafie rack.

Dlaczego warto kupić macierze HPE Primera w IT Serwis ?

save-money

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku na zakup serwerów HPE dzięki wieloletniej współpracy z producentemOficjalny partner hpe

Oferujemy serwery pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucji HPE, dzięki czemu nasi klienci nie maja problemów z serwisem

knowledge

najwyższe kompetencje

Nasi eksperci pomogą dobrać serwer to potrzeb Twojej firmy, a następnie zainstalują i skonfigurują wybrane rozwiązanie

Referencje naszych klientów

„Realizacja była terminowa i wykonana z należytą starannością. Rekomendujemy firmę IT Serwis sp. z o.o. jako kompetentnego i godnego zaufania partnera „
Wika Sp. zo.o.
Włocławek
„Umowa była realizowana terminowo i z należytą starannoscią”
Tauron Obsługa Klienta
Katowice
„…dostawa została zrealizowana z należytą starannością”
Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin
„…zamówienie zostało zrealizowane terminowo i z należytą starannosćią. W związku z powyższym polecamy firmę IT Serwis jako rzetelnego partnera”
Cargotec Poland Sp. z o.o.
Stargard

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą lub wypełnij formularz kontaktowy.

Elżbieta Zdrojewska

Elżbieta Zdrojewska – doradca kluczowych klientów 
Toruń
elzbieta.zdrojewska@itserwis.net
tel: +48 533 731 255

Kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z klientami z sektora publicznego i SMB. Doskonała znajomość rozwiązań IT w zakresie chmury hybrydowej i sprzętu klienckiego

Krzysztof Tracz

Krzysztof Tracz – doradca kluczowych klientów 
Szczecin
krzysztof.tracz@itserwis.net
+48 793 46 46 48

Ekspert w zakresie rozwiązań  hybrid IT  dla średnich i dużych firm.  Ponad 10 lat doświadczenia w branży nowych technologii.

Radosław Klimek

Radosław Klimek – doradca kluczowych klientów
Szczecin
radoslaw.klimek@itserwis.net
+48 796 222 210

Ekspert w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT i hybrid IT dla klientów SMB i sektora publicznego. 
Z branżą IT związany od 2003 roku.

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. +48 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. +48 56 681 23 30