HPE SimpliVity

Serwery HPE wspierane przez procesory Intel® Xeon®
Głęboko w DNA każdej firmy zakodowana jest konkurencyjność i rozwój. Adaptacja do dynamicznych warunków zewnętrznych to ich być albo nie być, dlatego stale szukają sposobu, aby zapewnić sobie moc i przestrzeń do przyspieszania procesów biznesowych.
Dowiedz się więcej
Nowa generacja serwerów zintegrowana z platformą HPE InfoSight, stanowi najbardziej zaawansowaną w branży sztuczną inteligencję dla infrastruktury IT. HPE SimpliVity to krok w przyszłość.HPE SimpliVityHiperkonwergentna inrastruktura informatyczna nowej generacji.
PrimeraGreen LakeNimble StorageSynergy
Nasz doradca odezwie się przed upływem 24 godzin.
Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań dla firmy? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ARCHITEKTURA HIPERKONWERGENTNA MOC HIPERKORZYŚCI ELASTYCZNA I KOMPONOWALNA INFRASTRUKTUR
OPTYMALIZACJA POD KĄTEM BRZEGU SIECI Architektura hiperkonwergentna ewoluowała poza oprogramowanie zdefiniowane w oparciu o sztuczną inteligencję, stanowiąc samozarządzającą, samooptymalizującą się i samoleczącą infrastrukturę.

Z pomocą analityki predykcyjnej i uczenia maszynowego
HPE InfoSight, HPE zapoczątkowało erę inteligentnego HCI.

Integracja poszczególnych elementów pozwala uprościć zarządzanie maszynami wirtualnymi i przenieść zadania personelu z obsługi systemów na tworzenie innowacji.
Pełny zestaw zawansowanych funkcji gwarantuje odporność na awarie, elastyczność i prostotę, co bezpośrednio przekłada się na prędkość i oszczędności kosztów. Hiperkonwergentna technologia gwarantuje
efektywne przetwarzanie informacji.

Umożliwia deduplikację, kompresję i optymalizację wszystkich danych oraz zwiększenie wydajności ograniczając pojemność używanej pamięci masowej i kopii zapasowych aż o 90%.

Wbudowane mechanizmy uodparniające na awarie i ochrona danych dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo przechowywanych danych.
Architektura zoptymalizowana pod kątem operacji na brzegu sieci automatyzuje zdalne zadania na dużą skalę obniżając koszty działania w środowisku brzegowym.Innowacyjna platforma HPE SimpliVity służy do wirtualizacji centrów danych i obsługi obciążeń brzegowych.
DLACZEGO WARTO KUPIĆ SERWERY HPE SIMPLIVITY W IT SERWIS? GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
Gwarantujemy najniższe ceny serwerów HPE na rynku, dzięki wieloletniej współpracy z producentem.
OFICJALNY PARTNER HPE
Serwery pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji HPE i są objęte pełną usługą serwisową.
NAJWYŻSZE KOMPETENCJE Dobierzemy najlepsze rozwiązanie 
do potrzeb Twojej firmy. Nasi eksperci zainstalują i skonfigurują urządzenia.
CO NA TO KLIENCI? Klienci IT Serwis widzą w nas kompetentnego i godnego zaufania partnera, dlatego chętnie rekomendują nasze usługi do działań w sferze IT. REKOMENDACJE
Jeśli potrzebujesz sprawdzonego partnera do realizacji długoterminowych celów Twojej firmy, pomocy przy wdrażaniu szybkich rozwiązań lub specjalistycznego wsparcia w rozwoju swojej działalności – zaufaj doświadczonym ekspertom.
Już dziś przetestuj nasze rozwiązania typu smart!
HPE SimpliVity wprowadza nowe standardy w zakresie budowy infrastruktury IT.
Proste zarządzanie, łatwe skalowanieUproszczony interfejs użytkownikaZapobieganie problemom w oparciu o analitykę predykcyjną Oto droga do uproszczenia obsługi maszyn wirtualnych. Włączenie do infrastruktury innowacyjnych rozwiązań hiperkonwergentnych oznacza wzrost wydajności, oraz faktyczną zmianę w sposobie obsługi. WZROST WYDAJNOŚCIKOMPAKTOWY MODUŁElement wielkości 2U mieści komponenty stanowiące kompletny pakiet infrastruktury.Sercem systemu jest skalowalny procesor Intel® Xeon™ bazujący na technologii x86 i zapewniający serwerom SimpliVity najlepsze osiągi.
• 1 TB w 60 sekund.
Przyspieszony proces odzyskiwania danych.


• 0 specjalistów do obsługi.
Proste i bezobsługowe zarządzanie.

Nawet 91% więcej czasu
na wdrażanie innowacji.
SerweryMSA