Systemy wideokonferencyjne i współpraca

systemy wideokonferencyjne

Systemy wideokonferencyjne i współpraca grupowa

systemy wideokonferencyjne, wideokonferencje
Systemy wideokonferencyjne to często standard wielu przedsiębiorstwach. Rozproszona struktura firmy, współpraca z kontrahentami z całego świata, czy prowadzenie projektów w zespołach rozproszonych wymaga sprawnych i niezawodnych narzędzi. Wielu naszych klientów, oprócz wygody wskazuje wprost na oszczędności związane z redukcją kosztów delegacji na korzyść systemów wideokonferencyjnych. Nasze doświadczenie wskazuje jednak, że biznes oczekuje znacznie więcej niż prostego narzędzia do komunikacji klasy wielu popularnych darmowych narzędzi. Konieczność pracy grupowej na dokumencie, prowadzenie zdalnych prezentacji wraz z możliwością rysowania na tablicy, wymaga innowacyjnych i prostych w obsłudze systemów wideokonferencyjnych. Wielu naszych klientów, zanim zdecydowała się na sprawdzone przez nas rozwiązania, wskazywało na czas który tracili na tzw. „problemy techniczne” zanim wirtualne spotkanie się rozpoczęło. 
Zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. Sprawdź naszą ofertę. Pomożemy dobrać rozwiazanie optymalne dla każdego biznesu.

Microsoft Teams

Intuicyjna w obsłudze platforma Microsoft, do pracy zdalnej, grupowej. Doskonałe narzędzie dla jednoosobowych firm i wielkich korporacji.

Poly

Dawniej Polycom i Plantronics, dzisiaj niekwestionowany lider rynku. Rozwiązania dal małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Yealink

Telefony VoIP SIP, telefony konferencyjne i wideokonferencje. Yealink to atrakcyjna cenowo alternatywa dla Poly. 

yealink wideokonferencje

CISCO Webex

Zaawansowane rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Niezawodna platforma Webex i szereg urządzeń cieszących sie uznaniem ekspertów.

Systemy wideokonferencyjne oraz do nauczania hybrydowego  dla małych i dużych sal.

PROPONOWANE ROZWIĄZANIA SĄ CZĘSCIĄ BUSINESS CONTINUITY SUITE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i  know-how zebraliśmy oferowane przez nas rozwiązania, które pozwolą na dalsze funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa mimo dynamiki zmian i niepewności dzisiejszych czasów.
Widzimy jak wielu naszych klientów zamierza dobrze się przygotować do pracy w nieprzewidywalnych warunkach, jak pandemia covid-19.
Zminimalizuj ryzyko przestojów, zadbaj o wysoką dostępność Twoich kluczowych zasobów.

UMÓW SIĘ BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA
Chcesz wiedzieć więcej na temat tego lub innego oferowanego przez nas rozwiązania ?

Umów się z nami na zdalną prezentację. Nasi najlepsi eksperci odpowiedzą na najtrudniejsze pytania i pomogą ustalić, czy proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Twojej firmie. Możemy przygotować prezentację zarówno dla osób o dużej wiedzy informatycznej jak i osób, które na codzień nie zajmują się obsługą systemów IT. 
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, w treści wiadomości podaj jakie rozwiązanie jest interesujące dla Twojej firmy i podaj proponowany termin wirtualnego spotkania.
Do zobaczenia !

zdalna prezentacja rozwiązań IT

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. +48 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. +48 56 681 23 30