Microsoft Teams

Microsoft Teams

Microsoft Teams

microsoft partner

Centrum pracy zespołowej w usłudze Office 365

Zaproś wszystkie potrzebne osoby do współpracy. Czatuj, organizuj spotkania, nawiązuj połączenia i współpracuj — wszystko to możesz robić w jednym miejscu.

Spotkania online

Błyskawicznie przechodź z czatu grupowego do konferencji wideo jednym dotknięciem przycisku. Zespoły, zarówno składające się z 10, jak i 10 000 członków, mogą spotykać się w jednym miejscu — niezależnie od tego, w ilu różnych miejscach się znajdują.

Microsoft Teams

Wideorozmowy

Zawsze wiedz, kto dołączył do połączenia konferencyjnego. Korzystaj z nawiązywania połączeń usługi Teams, systemu telefonicznego, pakietu telefonicznego lub routingu bezpośredniego, aby łatwiej nawiązywać połączenia konferencyjne indywidualne lub dla całego zespołu

Współpraca grupowa

Zawsze miej łatwy dostęp do wszystkich plików. W usłudze Teams możesz uzyskiwać dostęp do dokumentów programu Word, prezentacji programu PowerPoint i arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, udostępniać je i edytować razem z innymi w czasie rzeczywistym.

współpraca grupowa, collaboration

Czat firmowy

Poznaj bliżej Microsoft Teams

Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twojej firmie

Usługa Teams jest przeznaczona dla każdego rodzaju grup. Zacznij korzystać z bezpłatnej wersji bez zobowiązań. Aby uzyskać bardziej kompleksowe rozwiązanie, uzyskaj usługę Teams w ramach najlepszego w swojej klasie pakietu narzędzi zwiększających produktywność w usłudze Office 365 Business Premium lub Office 365 Enterprise E3.

Microsoft Teams (wersja bezpłatna)

Office 365 Business Premium

Office 365 E3

Cena

0,00 EUR
€10.50 za użytkownika/miesiąc (zobowiązanie roczne)
€19.70 za użytkownika/miesiąc (zobowiązanie roczne

Zapytaj ekspertów którą wersję wybrać

praca zdalna, Microsoft Teams

Licencjonowanie usługi Microsoft Teams jest powiązane z licencjonowaniem usługi Microsoft Office 365. Pomagamy naszym klietom wybrać optymalny sposób licencjonowania. Korzystamy z narządzi online Microsoft jako autoryzowany partner od kilkunastu lat, zatem doskonale zdajemy sobie sprawę, które funkcjonalności będą atrakcyjne. Dostarczyliśmy i pomogliśmy uruchomić aplikację online, w tym Microsoft Office 365 zarówno mały szkołom publicznym, jaki i dużym korporacjom. Zadbamy o to, aby Microsoft Teams usprawnił pracę Twojej organizacji.

Microsoft Teams dla edukacji

Uzyskaj bezpłatnie aplikację Microsoft Teams

Zarejestruj całą swoją szkołę bezpłatnie

Usprawnij współpracę w klasie i szkole z pomocą pakietu Office 365 oraz usługi Teams – oba rozwiązania są dostępne dla całej szkoły bezpłatnie. Żeby zacząć, wystarczy potwierdzić swój status akredytowanej placówki edukacyjnej. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Microsoft dla edukacji link

Dowiedz się więcej na temat naszej stronie poświęconej Ofercie Microsoft dla edukacji

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. +48 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. +48 56 681 23 30