HPE: May AI Help You ?

HPE storage

Bez wątpienia nowe technologie stają się coraz ważniejsze. Pozwalają uprościć życie, rozwiązywać problemy niemal niemożliwe do rozwiązania oraz dostosować się do ciągle zmieniającego się świata. HPE przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję pomaga osiągać niesamowite cele. 

Jak AI pomaga działom IT? Jak zrealizować chmurę storage we własnej serwerowni? Jak chronić swoje środowisko dzięki platformie HPE InfoSight, wykorzystującej sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe? To tylko kilka z wielu pytań, na które poszukamy odpowiedzi podczas trzydniowej konferencji online May AI Help You?.


Dołącz do wydarzenia w dniach 13-15 października i poznaj prawdziwe przykłady osiągnięć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz case study wdrożeń HPE. Gościem specjalnym konferencji będzie Jowita Michalska, CEO fundacji Digital University.

May AI Help You to najważniejsze wydarzenie od startu Crew Dragon – nie może Cię na nim zabraknąć! Zarejestruj się za darmo już dziś: 

REJESTRACJA: https://mayaihelpyou.pl/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn