HPE Cloud Volumes: Nieskomplikowane, bezpieczne usługi przechowywania danych w chmurze dla sektora MŚP. Wypróbuj bezpłatnie!

HPE CloudVolumes

Usługi pamięci masowej do środowisk wielochmurowych klasy enetrprise są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw — a teraz dostępne w ofercie specjalnej.

Autor: Martin Oderinde, dyrektor ds. marketingu produktów serwerowych dla sektora MŚP, Hewlett Packard Enterprise

W obliczu pandemii COVID-19 małe i średnie przedsiębiorstwa zmagają się z niepewnością. Ale z pewnością nie ustają w wysiłkach, aby wrócić do normalności i przystosować się do dynamicznego środowiska. W okresie podwyższonego ryzyka ze strony oprogramowania ransomware i nowo ujawnianych luk w zabezpieczeniach danych odpowiednio przystosowują swoją infrastrukturę IT, a jednocześnie starają się zachować płynność finansową w celu utrzymania ciągłości działalności.

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą osiągnąć te cele, przyjmując strategię chmury hybrydowej. Chmura publiczna daje znakomitą skalowalność, ale w jej przypadku problemem dla firm z sektora MŚP są kwestie bezpieczeństwa i wysokie koszty. Chcą chronić swoje dane w chmurze, ale jednocześnie uniknąć kosmicznych opłat przy sprowadzaniu danych z chmury do infrastruktury lokalnej.

HPE Cloud Volumes jako rozwiązanie nieskomplikowane, bezpieczne i efektywne może stanowić odpowiedź. HPE Cloud Volumes to pakiet usług przechowywania danych w chmurze, który daje elastyczność środowiska wielochmurowego, a jednocześnie umożliwia tworzenie zaszyfrowanych kopii zapasowych niewidocznych dla oprogramowania ransomware, bez wysokich opłat wyjściowych i w modelu płatności na bieżąco.

Ostatnio ogłosiliśmy wprowadzenie HPE Cloud Volumes Backup — usługi tworzenia kopii zapasowych w chmurze, z której można zacząć korzystać w ciągu kilku minut. Jest to usługa typu „plug-and-play”, która zmienia miejsce — a nie sposób — tworzenia kopii zapasowych, ponieważ integruje się z używanym dotychczas oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych. Obejrzyj krótki film wprowadzający HPE Cloud Volumes Backup: efektywne tworzenie kopii zapasowych w chmurze dostępny na końcu tego posta.

Zdajemy sobie sprawę, że zaspokojenie dość nieprzewidywalnych potrzeb w zakresie pamięci masowej może być teraz trudne. Aby ułatwić sprawę, z przyjemnością oferujemy następujące promocje na usługi HPE Cloud Volumes — od teraz do 31 stycznia 2020 r.:

 Promocja nr 1: 10 TiB darmowej pojemności miesięcznie przez 90 dni*

Tak — można bezpłatnie korzystać z wszystkich funkcji i zalet rozwiązania HPE Cloud Volumes — w tym z usługi HPE Cloud Volumes Backup z 10 TiB darmowej pojemności miesięcznie przez 90 dni — bez żadnego ryzyka i bez zobowiązań.

Aby skorzystać z tej promocji, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem handlowym w celu założenia konta HPE Cloud Volumes. Następnie trzeba zalogować się na konto w celu łatwego skonfigurowania woluminów pamięci masowej, połączyć je z lokalną pamięcią masową i opcjonalnie skojarzyć z mocą obliczeniową z dowolnej chmury publicznej. Wtedy można już łatwo zacząć migrację danych do HPE Cloud Volumes, objąć je ochroną i w ciągu kilku minut uruchomić nowe aplikacje dla przedsiębiorstw.

A jeśli usługa HPE Cloud Volumes jest potrzebna jedynie krótkoterminowo? Nie ma żadnego problemu. Wystarczy zrezygnować z usługi i sprowadzić dane z powrotem bez żadnych opłat wyjściowych. Naszym celem jest ułatwienie całego procesu, aby umożliwić szybkie zaspokojenie potrzeb biznesowych.

Promocja nr 2: premia w wysokości 3500 USD za każdą promocyjną subskrypcję*

Za usługę HPE Cloud Volumes można płacić miesięcznie, zależnie od wykorzystania, albo z góry, w ramach subskrypcji. Ta druga promocja przewiduje dodatkową premię w wysokości 3500 USD przy zakupie promocyjnej subskrypcji z opłatą z góry. Nowi klienci mogą zacząć od jednej promocyjnej subskrypcji, otrzymując premię w wysokości 3500 USD na konto HPE Cloud Volumes.

Ponadto obie promocje można łączyć z naszą aktualną promocją HPE Cloud Volumes: przy zakupie każdej nowej subskrypcji klienci otrzymują zwrot nawet 20% ceny zakupu w postaci premii na darmowe wykorzystanie. To całe mnóstwo darmowej pojemności w chmurze!

HPE zawsze służy pomocą

W HPE uważamy, że przechowywanie danych i pamięć masowa powinny stanowić dziś dla firm najmniejszy problem. Mamy nadzieję że te promocje nieco ułatwią radzenie sobie z nieprzewidywalnym zapotrzebowaniem na pamięć masową w tych trudnych czasach.

Facebook
Twitter
LinkedIn