Outsourcing IT

Outsourcing IT

Pomożemy Ci skoncentrować się na Twoim biznesie

Wartością dodaną realizacji usług Outsourcingu IT przez IT Serwis są wysokiej jakości usługi doradcze w zakresie informatyzacji przedsiębiorstwa. Począwszy od infrastruktury IT, przez aplikacje do bezpieczeństwa IT, dostarczamy wiedzę na temat najnowszych technologii, która pozwoli szybciej realizować cele unikając wysokich kosztów.
Wieloletnie doświadczenie, udział w licznych szkoleniach i złożoność realizowanych projektów informatycznych gwarantują wysoką jakość realizowanych usług.

Iaas
backup as a service
Helpdesk
bezpieczeństwo IT
Desktop as a service
outsourcing druku
wifi as a service
Iaas

Utrzymanie i administrowanie infrastrukturą IT

Realizujemy zadania związane z bieżącą obsługą infrastruktury informatycznej w serwerowni klienta. Wsparcie informatyczne realizowane jest w zakresie utrzymania infrastruktury serwerowej, macierzowej, sieciowej i kopii bezpieczeństwa. Realizujemy usługi wsparcia dla wysokiej dostępności środowiska i disaster recovery. Realizujemy kompleksowo wszystkie usługi jak utrzymanie aktualnych wersji oprogramowania i firmware, obsługa awarii, zarządzanie i realizacja zmian.

Kopie bezpieczeństwa i archiwizacja danych

Dostarczamy usługę Backup As a Service. Realizacja może być w serwerowni klienta, chmurze publicznej lub naszym data center. Istotą usługi jest przeniesienie obowiązku i odpowiedzialności za poprawność tworzenia kopii bezpieczeństwa oraz odtworzenia danych w przypadku awarii bądź cyberataku.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy skuteczność usługi. Mamy świadomość jak niedostępność systemów informatycznych w skutek utraty danych negatywnie wpływa na naszych klientów.

backup as a service
Helpdesk

Helpdesk

Wykwalifikowane i szybkie wsparcie informatyczne dla użytkowników w czasie pracy ma istotny wpływ na ciągłość pracy wielu przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi specjaliści obsługi Service Desk szybko i skutecznie rozwiązują problemy użytkowników.
Gotowość i dostępność do pracy w trybie 24/7 sprawia, że Helpdesk ma pozytywny wpływ na sprawność i niezawodność całego środowiska IT przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo IT

Zapewnienie skutecznej ochrony systemu informatycznego to duże wyzwanie dla działów IT. Co raz bardziej wyrafinowane formy cyberataków, olbrzymie budżety na środowiska cyberprzestępców sprawiają, że działy informatyki bez odpowiednich rozwiązań i olbrzymiej wiedzy nie mają szans na uniknięcie ataku. Dlatego naszym klientom proponujemy Outsourcing bezpieczeństwa IT. Nasi specjaliści zadbają o skuteczną ochronę, dobiorą odpowiednie rozwiązania, przeszkolą pracowników i sprawdzą kondycję systemy bezpieczeństwa IT dzięki audytowi.

bezpieczeństwo IT
Desktop as a service

Outsourcing komputerów, laptopów i stacji roboczych

Obsługa komputerów przenośnych i stacji roboczych, to najbardziej angażujący obszar środowiska IT wielu przedsiębiorstw. Częste awarie, duża liczba aktualizacji i szybkie starzenie się sprzętu, powoduje, że obsługa laptopów, stacji roboczych, czy graficznych wymaga dużego nakładu pracy, znacznej części zespołu specjalistów IT przedsiębiorstwa.
Naszym klientom proponuje usługę Desktop as a Service świadczoną zarówno w oparciu o tradycyjne laptopy, czy komputery oraz rozwiązania terminalowe, w tym również VDI.
Zadbamy, aby sprzęt kliencki, czyli laptopy, stacje robocze, czy terminale były w ciągłej gotowości do pracy.

Outsourcing druku

Kupno i utrzymywanie drukarek i  kserokopiarek bywa dla firm sporym problemem. W natłoku ofert producentów i technologii, trudno wybrać rozwiązanie które zagwarantuje nam równowagę pomiędzy dostępnością i wygodą, a całkowitym kosztem użytkowania (TCO). Na właścicielu urządzeń spoczywa obowiązek zapewnienia serwisu i regularnych przeglądów, magazynowania i zakupu materiałów eksploatacyjnych. Sam zakup tuszy, czy tonerów może być problematyczny jeśli dopuszczamy możliwość stosowania zamienników. Ilość producentów, którzy oferują materiały eksploatacyjne kompatybilne, zarówno do drukarek i kserokopiarek jest bardzo duża. Produkty mogą różnić się znacząco jakością, co przekłada się na żywotność drukarki, czy kserokopiarki. Spora część użytkowników, chcąc uniknąć problemu z zamiennikami, decyduje się na korzystanie z materiałów oryginalnych. Niestety znacząco wzrasta wówczas koszt wydruku.
Ponadto, co raz częściej firmy decydują się na wdrożenie rozwiązań druku poufnego i druku podążającego. Regulacje, które nakłada na firmy ustawodawca wymuszają zwiększenie poziomu bezpieczeństwa systemów drukujących. Dobry system gwarantuje, że drukowana treść nigdy nie znajdzie się w niepowołanych rękach.
Sprawdź naszą aktualną ofertę dzierżawy drukarek i kserokopiarek na serwisdrukarek.pl

outsourcing druku
wifi as a service

Sieci bezprzewodowe

Chcesz zapewnić swoim pracownikom lub klientom szybką i niezawodną sieć bezprzewodową ? Skorzystaj z WiFi as a Service. Dostarczymy kompleksową usługę outsourcingu sieci bezprzewodowej dla jednej lub wielu lokalizacji. Dzięki doświadczeniu i na bieżąco zdobywanej wiedzy na temat najnowszych technologii, sprawimy aby sieć bezprzewodowa w Twoim przedsiębiorstwie była nie tylko wydajna, ale i bezpieczna. Zadbamy o montaż i bieżącą obsługę urządzeń. Aby sieć odpowiadała najnowszym standardom, zajmiemy się bieżąco aktualizacją i wymiana urządzeń.
Chcesz udostępnić sieć bezprzewodową swoim gościom odpłatnie ? mamy rozwiązanie dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych.


USŁUGI OUTSOURCINGU IT SĄ CZĘSCIĄ BUSINESS CONTINUITY SUITE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i  know-how zebraliśmy oferowane przez nas rozwiązania, które pozwolą na dalsze funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa mimo dynamiki zmian i niepewności dzisiejszych czasów.
Widzimy jak wielu naszych klientów zamierza dobrze się przygotować do pracy w nieprzewidywalnych warunkach, jak pandemia covid-19.
Zminimalizuj ryzyko przestojów, zadbaj o wysoką dostępność Twoich kluczowych zasobów.

UMÓW SIĘ BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA
Chcesz wiedzieć więcej na temat tego lub innego oferowanego przez nas rozwiązania ?

Umów się z nami na zdalną prezentację. Nasi najlepsi eksperci odpowiedzą na najtrudniejsze pytania i pomogą ustalić, czy proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Twojej firmie. Możemy przygotować prezentację zarówno dla osób o dużej wiedzy informatycznej jak i osób, które na codzień nie zajmują się obsługą systemów IT. 
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, w treści wiadomości podaj jakie rozwiązanie jest interesujące dla Twojej firmy i podaj proponowany termin wirtualnego spotkania.
Do zobaczenia !

zdalna prezentacja rozwiązań IT

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. 56 681 23 30