DellEMC VxRail

DELL DellEMC HCI

DellEMC VxRail w ofercie IT Serwis

VxRail

IT Serwis jest autoryzowanym partnerem Dell EMC na poziomie GOLD.
Status autoryzacji potwierdza wysoki poziom kompetencji pracowników IT Serwis w obszarze rozwiązań DellEMC

Co to jest infrastruktura hiperkonwergentna?

Infrastruktura hiperkonwergentna (HCI) to zintegrowane w jednym urządzeniu zasoby obliczeniowe, sieciowe i pamięć masowa, wraz z narzędziami do zarządzania danymi oraz mechanizmami ich redukcji.  W miarę rosnących potrzeb dodawane są pojedyncze komponenty obliczeniowe, sieciowe, dyskowe lub całe urządzenia z jednoczesnym wyeliminowaniem konieczności używania zewnętrznych pamięci masowych. Podstawą szybkiej transformacji informatyki jest elastyczność, możliwa dzięki takiemu nowoczesnemu podejściu do infrastruktury.

OnPrem Cloud HCI

Co to jest Dell EMC VxRail?

Dell EMC VxRail to urządzenie będące pojedynczym i samodzielnym elementem infrastruktury hiperkonwergentnej. Konsoliduje zasoby obliczeniowe, pamięć masową, wirtualizuje je i zapewnia zarządzanie. Dzięki standaryzacji i automatyzacji klienci uzyskują uproszczenie środowiska VMware jednocześnie mając możliwość jego elastycznej, bezproblemowej i bezprzerwowej rozbudowy. Architektura urządzenia VxRail Appliance składa się z modułowych węzłów opartych na serwerach Dell PowerEdge i oprogramowaniu VMware vSAN, dzięki czemu klienci otrzymują jedyne na rynku urządzenie z oprogramowaniem, objęte pojedynczym wsparciem serwisowym oraz pakietem zweryfikowanych aktualizacji.

Dlaczego infrastruktura hiperkonwergentna

Unikalne cechy wyróżniające

VxRail jest jedynym na rynku w pełni zintegrowanym, prekonfigurowanym i przebadanym urządzeniem HCI, wykorzystującym oprogramowanie  VMware vSAN, będące standardem w dziedzinie Software Defined Storage. VxRail jest prostym i ekonomicznym rozwiązaniem hiperkonwergentnym, pomagającym rozwiązać wiele problemów klientów. Dell EMC VxRail umożliwia łatwą, szybką i bezpieczną realizację projektów aplikacji krytycznych, wirtualnych komputerów klienckich czy infrastruktury biur terenowych. Dell EMC zapewnia całodobowe, całoroczne wsparcie serwisowe zarówno sprzętu, jak i oprogramowania.

Typowe zastosowania Dell EMC VxRail

 • Wirtualizacja serwerów
 • Chmury prywatne/hybrydowe
 • Wirtualizacja komputerów klienckich (VDI)
 • Tworzenie wewnętrznych usług IT (IaaS/PaaS)
 • Budowa zapasowych centrów danych (DRC)
 • Filie/biura terenowe (ROBO)
 • Dedykowane wyspy aplikacyjne (DMZ, Security Management)
 • Oprogramowanie dla dużych przedsiębiorstw (Exchange, SharePoint, SAP, itp.)
 • Duże bazy danych (SQL, Oracle)

Idealne okazje do rozważenia zastosowania  Dell EMC VxRail

 • Budowa nowych centrów przetwarzania danych
 • Modernizacja serwerów i pamięci masowych
 • Konsolidacja oraz tworzenie nowych aplikacji
 • Problemy z rozbudową, czy wydajnością istniejącej infrastruktury tradycyjnej
 • Zmiana roli IT w organizacji z utrzymaniowej na biznesową
 • Potrzeba pobudzenia innowacyjności w organizacji IT
 • Ograniczone zasoby lub braki wyspecjalizowanych kadr
 • Cięcia budżetowe – konieczność zmniejszenia TCO
 • Wymóg przewidywalnej rozbudowy środowiska – ang. PayAsYouGrow
DellEMC VxRail
VxRail Appliance

Oszczędności dzięki zastosowaniu VxRail

Badanie przeprowadzone przez firmę Silverton Consulting  wykazało, że VxRail zapewnia do 33% oszczędności TCO w stosunku do samodzielnie tworzonych rozwiązań wirtualizacji zasobów IT. Ponadto VxRail zapewnia o 43% niższy koszt serwisowania dzięki zintegrowanemu pojedynczemu wsparciu dla oprogramowania i sprzętu. Oznacza to, że VxRail pozwala osiągać więcej za mniej, np. m.in. poprzez eliminację konieczności samodzielnego zarządzania poprawkami programowymi. Dzięki temu dział IT klienta może się zajmować projektami strategicznymi, a nie podstawowym utrzymywaniem systemów i powtarzalnym, ciągłym administrowaniem procesami.

Zwiększenie efektywności i poprawa wskaźników TCO, ROI

Dell EMC VxRail to rozwiązanie obejmujące kompletny cykl eksploatacji. Dzięki zaawansowanej automatyzacji ułatwia życie już od pierwszego dnia instalacji, poprzez zarządzanie, kreowanie i utrzymywanie nowych usług IT, aż po rozbudowę sprzętu. Urządzenia VxRail oparte na serwerach PowerEdge nowej generacji to zoptymalizowane i  zintegrowane zasoby, które jako jedyne na rynku są wspólnie opracowywane przez inżynierów Dell EMC i VMware. Jedynie dzięki VxRail dział IT może stać się partnerem biznesowym dla innych podmiotów w organizacji, przy jednoczesnym podniesieniu efektywności i zmniejszeniu nakładów finansowych (TCO).

VxRail JEST CZĘŚCIĄ BUSINESS CONTINUITY SUITE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i  know-how zebraliśmy oferowane przez nas rozwiązania, które pozwolą na dalsze funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa mimo dynamiki zmian i niepewności dzisiejszych czasów.
Widzimy jak wielu naszych klientów zamierza dobrze się przygotować do pracy w nieprzewidywalnych warunkach, jak pandemia covid-19.
Zminimalizuj ryzyko przestojów, zadbaj o wysoką dostępność Twoich kluczowych zasobów.

UMÓW SIĘ BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA
Chcesz wiedzieć więcej na temat tego lub innego oferowanego przez nas rozwiązania ?

Umów się z nami na zdalną prezentację. Nasi najlepsi eksperci odpowiedzą na najtrudniejsze pytania i pomogą ustalić, czy proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Twojej firmie. Możemy przygotować prezentację zarówno dla osób o dużej wiedzy informatycznej jak i osób, które na codzień nie zajmują się obsługą systemów IT. 
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, w treści wiadomości podaj jakie rozwiązanie jest interesujące dla Twojej firmy i podaj proponowany termin wirtualnego spotkania.
Do zobaczenia !

zdalna prezentacja rozwiązań IT

Dlaczego warto kupić pamięci masowe Dell EMC w IT Serwis ?

save-money

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku na zakup serwerów Dell EMC dzięki wieloletniej współpracy z producentem

DELLEMC partnerOficjalny partner Dell EMC

Oferujemy serwery pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucji Dell EMC, dzięki czemu nasi klienci nie maja problemów z serwisem

knowledge

najwyższe kompetencje

Nasi eksperci pomogą dobrać serwer to potrzeb Twojej firmy, a następnie zainstalują i skonfigurują wybrane rozwiązanie

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. 56 681 23 30