Business Continuity Suite: Cyberbezpieczeństwo i sieci

bezpieczeństwo it

CYBERBEZPIECZEŃSTWO, BEZPIECZEŃSTWO IT I SIECI 

W czasach kiedy funckjonowanie przedsiębiorstw coraz częściej opiera się na pracy zdalnej, niemal każdy element działającego systemu informatycznego staje się potencjalnym miejscem, w którym mogą zaatakować nas cyberprzestępcy. Wyciek, kradzież, czy utrata danych mogą uniemożliwić pracę niemal każdej firmy. Cyberprzestępcy mając świadomość rozproszenia pracowników wykorzystają każdy niechroniony skrawek środowiska, który umożliwi im włamanie do naszego sytemu informatycznego. Zwiększoną ilość ataków, czy prób włamań do systemów informatycznych od wybuchu pandemii COVID-10, potwierdzają wszyscy wiodący producenci rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT. Tylko systemy budowane zgodnie z metodyką Zero Trust, pozwolą na skuteczną ochrone i zapewnią bezpieczne funkcjonowanie naszych przedsiębiorstw. Sprawdź rozwiązania gwarantujące zgodność z Zero trust w ramach Business Contiunuity Suite

#businesscontinuity

Poznaj nasze rozwiązania w zakresie Cyberbezpieczeństwa i sieci dla zapewnienia ciągłości pracy Twojej firmy

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks, to niekwestionowany lider rynku zdaniem Gartnera w kategorii Next Generation Firewall. Proponujemy rozwiązania Palo Alto Networks klientom, którzy chcą chronić swoje dane zarówno w chmurze publicznej jak i we własnym data center, czy małej serwerowni. Dzięki wysoko zautomatyzowanym usługom, machine learning i sztucznej inteligencji, możemy w oparciu o rozwiązania Palo Alto Networks zbudować kompleksowe rozwiązanie do ochrony Twojej firmy zgodnie z polityka zero trust.
Sprawdź, szczegóły zakresie oferowanych przez nas rozwiązań Palo Alto Networks na naszej stronie.
czytaj więcej…

SPLUNK Enterprise Security Suite

Splunk to rozwiązanie, które znajdzie wiele zastosowań. Jedno z bardziej popularnych i wysoko ocenianych przez ekspertów branży IT to Splunk Enterprise Security, czyli wykorzystanie Splunk w roli SIEM’a. Dzięki bezkompromisowej szybkości, licznym integracjom, korelacjom staje się doskonałym narzędziem dla zespołów NOC, czy SOC. 
czytaj więcej…

FortiGate i FortiClient VPN

Fortinet to jeden z bardziej rozpoznawalnych producentów klasy UTM w Polsce. Dzięki szerokiej gamie urządzeń FortiGate, wsród klientów wybierających te rozwiązania znajdziemy zarówno firmy kilku osobowe jak i wielkie korporacje. Klienci Fortinet chwalą rozwiązanie między innymi za prosty i przyjazny użytkownikowi interfejs. W ramach #businesscontinuity proponujemy naszym klientom urządzenia Fortigate, którzy chcą sprawnie i szybko przygotować zdalny dostęp do zasobów swojej sieci z każdego miejsca na świecie, w tym również ze swoich domów. FortiClient VPN to niezawodne rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu procesów ASIC w urządzeniu charakteryzuje się wysoką wydajnością.
czytaj więcej…

VMWARE NSX SD WAN by VeloCloud

VeloCloud to lider technologii SDWAN
Szukasz oszczędności ? SDWAN to doskonała alternatywa dla łączy MPLS. Wykorzystując rozwiązanie VeloCloud możemy obniżyć koszty połączeń typu MPLS pomiędzy oddziałami o ok. 50% przy zwiększeniu szybkości i wydajności.
Chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa ? VeloCloud oferuje również wybrane funkcjonalności firewall. Zapewnij dodatkową ochronę dla swojej firmy obniżając jednocześnie koszty.
czytaj więcej…

Aruba Networks RAP

Wielofunkcyjne punkty dostępowe sieci bezprzewodowej Aruba RAP-3 zapewniają bezpieczny, bezprzewodowy i przewodowy dostęp sieciowy do zasobów firmowych z oddziałów i domowych biur. Centralnie zarządzany przez kontrolery Aruba, RAP-3 rozszerza zasoby korporacyjne na zdalne lokalizacje, tworząc tunele VPN typu site-to-site w centrum danych.
czytaj więcej…

Aruba Networks RAP

UMÓW SIĘ BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ROZWIĄZANIA
Chcesz wiedzieć więcej na temat tego lub innego oferowanego przez nas rozwiązania ?

Umów się z nami na zdalną prezentację. Nasi najlepsi eksperci odpowiedzą na najtrudniejsze pytania i pomogą ustalić, czy proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w Twojej firmie. Możemy przygotować prezentację zarówno dla osób o dużej wiedzy informatycznej jak i osób, które na codzień nie zajmują się obsługą systemów IT. 
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, w treści wiadomości podaj jakie rozwiązanie jest interesujące dla Twojej firmy i podaj proponowany termin wirtualnego spotkania.
Do zobaczenia.

zdalna prezentacja rozwiązań IT

Sprawdź naszą propozycję dla Twojego przedsiębiorstwa
Kliknij na wybraną grupę rozwiązań lub umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem, aby dowiedzieć się więcej.

Formularz kontaktowy

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe, nasz doradcę skontaktuje się w ciągu 24h

Adresy biur handlowych

Szczecin

ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
tel. +48 91 852 22 78

Toruń

ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
tel. +48 56 681 23 30